![](https://i0.wp.com/www.themuseandtheladybug.gr/wp-content/uploads/2017/09/FullSizeRender-3.jpg?fit=954%2C1200&ssl=1)
Αυτή είναι μία έκθεση για την οποία είμαι περήφανη για πολλούς λόγους! Ο πρώτος και πιο σημαντικός είναι γιατί είναι μία έκθεση πρωτότυπη (που δεν έχετε ξαναδεί) και βγαλμένη από καρδιάς που δεν πρέπει να χάσετε ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ! Ο δεύτερος λόγος είναι γιατί η καλλιτέχνης η ΝΑΝΤΙΑ ΣΤΑΣΙΝΟΥ είναι η αγαπημένη μου αδερφή και είμαι ιδιαιτέρως περήφανη και συγκινιμένη που εκθέτει το μεγάλο της ταλέντο! 🙂 Η έκθεση στεγάζεται στο six dogs και θα διαρκέσει μέχρι τις 3 Μαρτίου! Τι περιμένετε! Ελάτε από κοντά να δείτε τον απίστευτο κόσμο της!