![](https://i0.wp.com/www.themuseandtheladybug.gr/wp-content/uploads/2017/09/FullSizeRender-3.jpg?fit=954%2C1200&ssl=1)
Η αγάπη μου για κάθε είδους δαντέλα είναι γνωστή! Φορέματα από δαντέλα, λεπτομέρειες από δαντέλα…Δαντέλα ρομαντική, sexy, μαύρη, λευκή… Σε μία πρόσφατη βόλτα μου σε ένα κατάστημα Intimissimi βρήκα αυτή, η οποία θεωρητικά είναι εσώρουχο. Με τον κατάλληλο τρόπο όμως μπορεί να φορεθεί και ως φόρεμα ή σαν λεπτομέρεια μέσα από κάποια φούστα ή φόρεμα! Εγώ το έχω ήδη φορέσει και με τους δύο τρόπους και έχει γίνει το αγαπημένο μου! Όποια και αν είναι η δική σου αγαπημένη θα την βρεις σίγουρα στα Ιntimissimi!