![](https://i0.wp.com/www.themuseandtheladybug.gr/wp-content/uploads/2017/09/FullSizeRender-3.jpg?fit=954%2C1200&ssl=1)
30
Mar
Αν αγαπάω κάτι αυτό είναι σίγουρα οι κυριακάτικες ηλιόλουστες βόλτες στην Αθήνα. Αν αγαπάω κάτι ακόμα περισσότερο αυτό είναι όταν φτάνει αυτή η μέρα που η ώρα αλλάζει και η μέρα μεγαλώνει! Κάτι που σημαίνει ότι το καλοκαίρι πλησιάζει! Μέχρι τότε σορτσάκια και καλσόν πάνε πακέτο και αποτελούν αγαπημένο μου συνδυασμό για casual κυριακάτικες εμφανίσεις!
shirt BERSHKA / shorts PULL&BEAR / leather jacket ARAFEEL
long necklaces THE MUSE / short gold necklace MARC JACOBS